Hakkımızda

Biz En İyisiyiz!

E S İ N T İ

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Esinti İç Giyim kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.

Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Esinti İç Giyim çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Esinti İç Giyim için çalışmaktayız.

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Yapılan Yorumlar

hakkımızda yapılan bir kaç yorum...

Burası benim en sevdiğim iç çamaşırı mağazası. Esinti İç Giyim’i tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Hizmet, ürünler, ilgi tek kelime ile harika!

Gizem Katrancı

Bu mağazada alışveriş yaptıktan sonra farklı bir mağazaya gitme şansınız yok. Burada her şeyi ama her şeyi bulacaksınız. Teşekkürler 🙂

Aleyna Durudur

Yağmurlu bir günde kendinizi zarif bir iç çamaşırı gibi daha iyi hissettirecek bir şey yok. En iyisi olduğunuz için teşekkürler!

Kader Ören

Aldığım kırmızı ve muhteşem sanat eserini takarken kesinlikle farkı hissediyorsunuz. Kalite gerçekten muhteşem 🙂

Bahar Ahiyan